Створити акаунт
Світ на долоні » Фотозвіти » Україна » Чернівецька » Свято-Вознесенський монастир. Банчени

Свято-Вознесенський монастир. Банчени

24.08.2015, 15:01
4775
0
Свято-Вознесенський монастир. Банчени
Локація Свято-Вознесенський монастир. Банчени
Регіон Україна / Чернівецька
Дата подорожі 04.07.2015


Монастир був заснований у 1994 році єпископом Лонгіном (Жаром), який і досі є його настоятелем. За цей час було побудовано декілька храмів, братських корпусів, готелів, домів настоятеля та братії, скит економії, часовню, кладовище та колокольню. Найбільшим та найвидатнішим храмом є Свято-Троїцький собор, який був освячений у 2011 році патріархом Кирилом. Це один з найбільших православних храмів України, який може вмістити до 10 тисяч вірян. Його архітектура та іконопис вражають своєю красою та вишуканістю.

У монастирі проводяться богослужіння на церковнослов'янській та румунській мовах. Тут також знаходяться реліквії святих, які мають чудотворну силу. Особливою шаною користуються ікони Божої Матері "Банченська" та "Покрова". Багато людей приїжджають сюди, щоб помолитися перед цими святинями та отримати від них благословення та цілюще дотик.

Монастир також славиться своїм гостинним прийомом. Тут можна зупинитися в одному з готелів або в палатці, який розташований на території монастиря. Ціни дуже демократичні, а умови комфортні. Також можна скуштувати смачної та здорової їжі, яку готують монахи. На території монастиря є джерело з цілющою водою, яку можна пити та набирати з собою.

Монастир Банчени - це місце, де можна відпочити від міської суєти та знайти душевний спокій. Тут можна поговорити з монахами, які завжди готові дати пораду та підтримку. Тут можна помолитися, подякувати Богові за все, що він дав нам, та попросити про все, що нам потрібно. Тут можна насолодитися природою, яка нагадує нам про творчість та любов Божу. Тут можна відчути себе частиною великої православної родини, яка об'єднується вірою та молитвою.
340676824

904515849

93831891

Банчени, Чернівецька область, 60523
653X+4Q8 Банчени, Чернівецька область
Координати 48° 12′ 10″ N, 26° 11′ 58″ E
Google Maps Карта
OpenStreetMap Карта
Bing Maps Карта

Photo by Андрій для svit4u / світ на долоні
©4ugroup
Ліцензія Creative Commons
Надані фото ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна 4.0 Міжнародна.

рекламные сети в интернете

Дивіться також:

Коментарі
Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. коментарі модеруються
avatar

Стара форма входу