Створити акаунт
У цьому блозі ми збираємось поділитись з вами унікальними та захоплюючими історіями про незабутні подорожі, які дозволять вам побачити світ з нової перспективи. Приєднуйтесь до нас і готуйтеся до захоплюючого подорожі в незвідані куточки нашої планети!

Всі права на опубліковані матеріали належать їх законним власникам. Вся інформація на сайті призначена тільки для ознайомлення.
Власники і творці даного сайту не несуть абсолютно ніякої відповідальності за використання матеріалів, доступних на цьому сайті, а так само за зміст посилань, залишених користувачами, і за ту інформацію, яка міститься в посиланнях.

Ресурс не містить порнографічних матеріалів, тому доступ до інформації надається всім людям без вікових обмежень.

Watermark з логотипом svit4u / світ на долоні, розміщені на публікованих зображеннях ні за яких умов не значать, що ми володіємо правом власності на них. Watermark лише позначає, що зображення доступно для ознайомчого перегляду на svit4u.pp.ua.

Матеріали, розташовані за адресою svit4u.pp.ua, можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу Адміністрації сайту і на безоплатній основі. При цьому Користувачі зобов'язані в кожному разі використання матеріалів дати посилання на джерело і гіперпосилання на сайт, з якого запозичені зазначені матеріали.

Правила публікації на сайті:
1. Зареєструватися. Публікувати свої фотозвіти подорожей можуть тільки зареєстровані користувачі.
2. Для підвищення статусу - написати адміністрації сайту.
3. Додаємо фотозвіт. Всі фото заливаємо на фотохостинг, який вам подобається. Розмір фото для публікації - не більш 640 пікс. по більшій стороні.

На сайті забороняється:
- Ображати співрозмовників, а так само засуджувати їх національні або релігійні почуття;
- Розміщувати порнографічні матеріали і посилання на них, а так само інформацію, зміст і цілі якої суперечать законодавству України;
- Розміщувати рекламу, рекламою також вважається посилання на рекламований сайт в підписі до коментарю.
- Забороняється публікувати у відкритому вигляді дані свого логіна і пароля для публічного користування, такі аккуанта будуть видалятися або банитися.

Автори проекту залишають за собою право змінювати дані правила без попереднього повідомлення. Всі зміни набувають чинності з моменту їх опублікування.

Стара форма входу