Створити акаунт
Світ на долоні » Фотозвіти » Європа » Чорногорія » Богородиця на Скелі

Богородиця на Скелі

11.09.2021, 16:28
749
1
Богородиця на Скелі
Локація Богородиця на Скелі
Регіон Європа / Чорногорія
Дата подорожі 10.08.2021


Острів Богородиця на Скелі знаходиться в Которській затоці, навпроти міста Пераст в Чорногорії. Цей острів є одним з найвідоміших туристичних об'єктів у країні. Острів Богородиця на Скелі має багату історію та культурне значення. Ось кілька цікавих фактів про цей острів:

Легенда
За легендою, острів Богородиця на Скелі був створений рибалками, які знайшли ікону Пресвятої Богородиці на скелі. Вони вирішили побудувати церкву на цьому місці, що стало символом віри та надії для місцевих жителів.

Церква Богородиці на Скелі
На острові розташована православна церква Богородиці на Скелі (Госпа од Шкрпела). Ця церква є однією з найвідоміших пам'яток Чорногорії. Вона вражає своєю архітектурою та мальовничим розташуванням на скелі.

Панорамний вид
З острова Богородиця на Скелі відкривається чудовий панорамний вид на Которську затоку та навколишні гори. Це місце приваблює туристів своєю красою та неповторним атмосферою.

Популярний туристичний об'єкт
Острів Богородиця на Скелі є одним з найпопулярніших туристичних об'єктів у Чорногорії. Багато туристів відвідують цей острів, щоб насолодитися красою природи та відвідати церкву.

Доступ до острова
Для відвідування острова Богородиця на Скелі можна скористатися човном або катером з міста Пераст. Це надає можливість туристам насолодитися мальовничими краєвидами під час переправи до острова.

Острів Богородиця на Скелі є унікальним місцем з багатою історією та культурою. Відвідування цього острова дозволить вам насолодитися красою природи та побачити видатну архітектурну спадщину Чорногорії.
IMG20210810102746-1024

IMG20210810102831-1024

Our Lady of the Rocks, Чорногорія
FMPQ+MH6 Пераст, Чорногорія
Координати 42° 29′ 12″ N, 18° 41′ 20″ E
Google Maps Карта
OpenStreetMap Карта
Bing Maps Карта

Photo by surmatiuk для svit4u / світ на долоні
©4ugroup
Ліцензія Creative Commons
Надані фото ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна 4.0 Міжнародна.

рекламные сети в интернете

Дивіться також:

Коментарі
Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. коментарі модеруються
avatar
avatar
0
1 svit4u • 15:28, 02.04.2023
тест

Стара форма входу